Tegnap nyitotta meg a kapuit az ELTE Shop

Tegnap reggel kilenckor nyílt meg az ELTE Shop az Egyetem tér 5. szám alatt.

A nyitást már rögtön egy kiárusítással kezdték, rengeteg pólóért és pulcsiért lehetett hozzájutni elég olcsón, az első kétszáz vásárlót pedig sörrel várták.
Az utóbbi néhány ELTE-hez köthető fesztiválon egyébként észre lehetett venni, hogy az egyetem rájött, hogy több időt és energiát kellene fektetni az ELTE merchbe, az ELTE-be, mint brandbe. Az idén az egyetemünk által szervezett EFOTT-on, a Lágymányosi Eötvös Napokon, illetve az egyetemi gólyatáborokon is jelen voltak, hogy promozzák az új kollekciót.

Már érett ez a kis váltás, ugyanis a Facebook oldalukon ezt megelőzően 2013. decemberében került ki a legutolsó bejegyzés, lehet hogy egy kicsit jobban is megágyazhattak volna ennek az egésznek.

Az biztos, hogy az új termékek drágábbak, mint amilyenek a régiek voltak új korukban, de megjelent a pólók, pulcsik hátulján/nyakán az “ELTE COLLECTION” felirat, ami tényleg kölcsönöz egy kis prémiumérzetet az egésznek a “GILDAN”, vagy a “FRUIT LOOM” után.