Még nem késő jelentkezni!

Kedves első- és felsőbbévesek!

Az egyetemi média csak rátok vár! Mint minden bizonnyal tudjátok, az ELTE minden karán működik egy-egy kari újság az adott kar hallgatói önkormányzatának gondozásában, emellett idén jött létre a kollégisták lapja, a Kollázs, és működik az egész egyetem hallgatói életét közvetítő ELTE Online. A kisebb-nagyobb létszámú szerkesztőségek hasonló felépítésűek: dolgoznak főszerkesztők, grafikusok, tördelők, rovatvezetők, olvasószerkesztők és korrektorok (sőt, még fotósok és operatőrök is) – ráadásul ők mind hallgatók!

Az ELTE Press (azaz az ELTE-n működő összes hallgatói médium) most lehetőséget biztosít minden hallgató számára, hogy részese legyen ennek az alkotó közösségnek!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a szerkesztőségek e-mail címeire (lent a plakáton megtalálod őket). A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat csatold:

• Motivációs levél és rövid önéletrajz
  • Egy 3000 leütés (szóközzel) hosszúságú szabadon választott témájú és műfajú cikk
  • Egy 2000 karakter hosszúságú cikk szabadon választott műfajban a gólyatáborokról vagy orientációs napokról
  • Ha fotósnak jelentkezel, egy 15 képből álló kisgalériát, ha operatőrnek, vágónak vagy műsorvezetőnek, egy 3 perces bemutatkozó videót küldj

A jelentkezés határideje: 2015. szeptember 20. 24:00

Amennyiben az első próbatételt sikeresen teljesítetted, részt vehetsz az ELTE Press októberi újságíróképzésén!